Master Of Pokemon!

Jest to PBF pokemon!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Pokemon dnia to: Shinx! Każdy kto go ma dopisuje sobie

-2500$
-Thunder Stone
-Jajko pokemona typu elektrycznego

#1 2011-11-27 07:16:38

Misty

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 14
Punktów :   

Info

Tutaj wchodzimy w ogarniętą mrokiem kopalnie. Legendy mówią, że w tej kopalni żyje legendarny Darkrai, który straszy i zabija pokemony, ponoć kiedyś ta kopalnia była żyłą złota. Pewnego dnia przyszedł górnik z Darkrai'em. Wszyscy go podziwiali, aż usłyszał on rozmowę 2 górników o tym, że tutaj jest tyle złota, że można by było przeżyć na zawsze na bezludnej wyspie! Gdy to usłyszał udawał, że nic nie wiedział wszystko było ok póki nie zaczęli po kilku dniach znikać górnicy. Pewnego dnia zginął też trener Darkrai'a i mówią, że ciągle jest tam jego duch uwięziony, aby ostrzegać ich przed niebezpieczeństwem. Uwolniony zostanie gdy ktoś opanuję żądzę Darkrai'a... ale każdy kto próbował tego ginął wraz z jego pokemonami... Nikt nie jest w stanie nad nim zapanować!... Czy aby na pewno? Może to właśnie ty jesteś tą osobą? Wejdź do kopalni i się przekonaj!!!


Imię i Nazwisko[w grze]:Misty Blue
2.Starter:Zorua[Ona]
3.Ataki Startera: Drapanie,Chytre Spojrzenie,Szybki atak
4.Specjalność startera[Jak jej nie posiada wymyślacie wraz z dokładnym opisem]: Iluzja
5.*Opis Specjalności[Uzupełniamy tylko jak tworzymy własną]:
6.*Imię Startera:Darkness
7.Historia[Min 3 linijki]:Pochodzę z Black City w regionie Unova. Mam 13 lat na przygodę wraz z Zoruą wyruszyłam w wieku lat 10, wtedy również ją dostałam. Od razu się polubiłyśmy i miałyśmy bardzo dobre kilka lat. Jednak Zorua wciąż nie ewoluowała, a ja nie złapałam żadnego pokemona. Dopiero niedawno odkryłam iż moja prawdziwa przygoda pokemon dopiero się zaczyna... Po przygodzie wróciłam z nią do domu. Po rocznej przerwie znów zaczęłam zwiedzać Regionu Unova.
8.Region w którym zaczynasz przygodę[Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova]:Unova

Moje Pokemony:
1.Zorua
http://th1193.photobucket.com/albums/aa347/ShmoopiedDumplings/th_iaza19276213142500.gif
*Imię:Darkness
Ataki:Cienisty pazur, Drapanie, Akcja, Gryzienie
Typ:http://www.pokemony.com/obrazki/platinum/typy/mrok.png
Specjalność:Iluzja

Ekwipunek:7.000$[mg 8.000, modo 9.000, admini 10.000], Pokedex, Pokenav, Karma dla pokemonów, 7 pokeballi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inicjatywalubuska.pun.pl www.pokemongra.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.freciochy.pun.pl www.adapciak.pun.pl